Wywóz gruzu, ziemi, gałęzi oraz innych odpadów

Jeśli mają państwo problem z zalegającym gruzem, ziemią lub innymi odpadami warto zgłosić się do nas, pomożemy usunąć go z domu prywatnego czy placu budowy. Obszar, na jakim świadczymy nasze usługi, obejmuje tereny Zielonej Góry i okolic. 

W przypadku usług jednorazowych, takich jak wywóz gruzu czy usuwanie odpadów zielonych, oferujemy wynajem kontenerów na parę dni, przez które będą mogli je państwo uzupełniać. Kontener sprawdzi się przede wszystkim przy remontach czy podczas pielęgnacji ogrodu.

Odpady, które zabieramy od klientów, zawsze trafiają w legalnie wydzielone miejsca lub zostają poddane procesowi recyklingu.

WYWÓZ GRUZU

Przy współpracy z naszą firmą wywóz gruzu staje się bardzo prosty, ponieważ klientom udostępniamy własne kontenery, które mogą uzupełniać przez kilka bądź kilkanaście dni. Po upływie tego czasu pojemnik, wraz ze zgromadzonymi w nim odpadami, zostaje odebrany.

WYWÓZ ZIEMI

W ramach naszej oferty zajmujemy się wywozem ziemi. Bardzo często zdarza się, że osoby prywatne nie posiadają kompostowni przy gospodarstwach czy domach i tym samym nie mają co zrobić z odpadami, pozostałymi po doglądaniu ogrodu lub nawet zwyczajnego trawnika. 

WYWÓZ ODPADÓW

Decydując się na wywóz odpadów zyskują państwo gwarancję profesjonalnego wykonania powierzonych zleceń. Z nami w prosty i szybki sposób pozbędą się państwo zalegających zanieczyszczeń, w żaden sposób nie przyczyniając się do zatruwania środowiska. 

Szczegóły każdego zlecenia w prosty i przyjemny sposób ustalicie państwo dzwoniąc do naszego biura.